A B C Ç D E F G H I İ J K L M N
O Ö P Q R S Ş T U Ü V W X Y Z #
  Ahmet Özhan "Gülmira" Albümü ile Yeniden Doğacak

Türk Sanat Müziği'nin yaşayan efsanelerinden birisi olan Ahmet Özhan, müzik hayatı boyunca taraflı tarafsız tüm herkesin beğenisini ve takdirini kazanmış isimlerden birisi olarak dikkatleri çeker. Kendine özgü tarzı ve ağır duruşu ile birlikte kişiliğini ortaya koyan ve ince ses tarzı ile her zaman için TÜrk Sanat Müziği dalının en ünlü yorumlarından birisi olmuştur. Ahmet Özhan, kariyerinin 20.albümünü bir hafta içerisinde çıkarıyor.

Ahmet Özhan Gülmira albümü ile birlikte belki de kırılması güç bir rekora imza atıyor ve yirminci Türk Sanat Müziği albümünü çıkarıyor. Albüm içerisinde kendisine ait ve birkaç tane de ünlü söz yazarı ve bestecilere ait tamı tamına 10 adet Türk Sanat Müziği eseri yer alıyor. Müzik tarzaında ve yorumunda ise yine her zaman olduğu gibi hiçbir değşiklik söz konusu olmadan çalışma yapılmış.

Esen Müzik etiketi ile 1 hafta içerisinde satışa çıkacak olan Gülmira albümü ile birlikte Ahmet Özhan, belki de kariyerinin son albümünü çıkarmış oluyor. Kendisi de geçtiğimiz günlerde yaptığı bir açıklamasında "Kim bilir? Belki de bu Ahmet Özhan'ın son albüm çalışmasıdır." diyerek aslında hayranlarını bir nevi hayal kırıklığına da uğratmış gibi görünüyor.

 
Refresh Button Example
Paylaşım:
Forum linki:
 
  Sponsor Reklamlar
  Lütfen BEĞEN' e Tıklayın


Müzik Dinle | Mp3 Dinle


Www.MuzikDinlemek.Net 2009-2015