A B C Ç D E F G H I İ J K L M N
O Ö P Q R S Ş T U Ü V W X Y Z #
  Bulgar Müzik Piyasası Dünyaya Açılıyor

Bulgar müziği her geçen gün dilden dile dolanmaya devam ediyor. Kısa zaman içerisinde yaşanan gelişmeler önemli sonuçları da beraberinde getiriyor. Azis ile dünyaya yavaş yavaş duyurulmaya başlanan bu mükemmel müzik türü, zaman içerisinde birçok farklı sanatçının yaptığı hit müzik ile daha da kendini göstermeye devam ediyor. Son dönemde Amerikan müzik piyasası içerisinde de bu ülkenin müziklerine sıklık ile yer verilmeye başlandı ve önemli gelişmeler yaşanıyor.

Son dönemde "Te Ka Lali" isimli mükemmel hit müzik kendini gösterdi ve MTV dinlenme listelerinde dahi son derece önemli bir konuma ulaştı. Bu müzik, 2014 yılının yaz aylarının en büyük hitlerinden birisi olarak dikkatleri çekecek ve nitekim bu aşamada önemli adımlar da atılmaya devam edecek. Bununla birlikte "E Kam Pas" adı altında yine hit olabilecek yeni bir albüm çıkarıldı ve Bulgar müziği sürekli olarak ön plana çıkıyor.

MTV, Bulgaristan müzik kanalları ile bir anlaşma yaparak artık kendi seçecekleri klipleri kanalında yayınlayacak ve hit listesine koyarak dünya genelinde çok daha ciddi bir kitlenin dinlemesini sağlayacak. Nitekim bu atılım aslında Bulgar müziğinin daha da ileri gitmesi için son derece önemli bir gelişme olarak da dikkatleri çekecek. Gelişmeler yakında sitemizde sizlerle olacak.

 
Refresh Button Example
Paylaşım:
Forum linki:
 
  Sponsor Reklamlar
  Lütfen BEĞEN' e Tıklayın


Müzik Dinle | Mp3 Dinle


Www.MuzikDinlemek.Net 2009-2015