A B C Ç D E F G H I İ J K L M N
O Ö P Q R S Ş T U Ü V W X Y Z #
  Erkin Koray Collection Boxset Albümü Yakında...

Anadolu Rock müziğinin Türkiye'de ki ilk temsilcilerinden birisi olan Erkin Koray, yaptığı şarkılar ile daima insanların gözü önünde olmayı başarmıştır. Efsaneler arasına başarılı bir şekilde giren Koray'ın şarkıları hala insanlarımızın dilinde. Yeni nesil, kendisinin şarkılarını dinleyerek Anadolu Rock müziğin temellerini en ince detayları ile öğrenme çabası içerisinde. Nitekim Kraltv yepyeni bir çalışma içerisine girdi.

Kraltv, yaptığı yeni bir çalışma ile efsane ismin tüm şarkılarını derleyerek yeni bir albüm çıkarmaya karar verdi. Erkin Koray Collection Boxset albümü ile birlikte tamı tamına 5 ayrı CD'den oluşan bir albüm çıkarılacak. Albümün içerisinde Erkin Koray isminin en çok sevilen ve halka mal olmuş şarkıları yer alıyor. Birbirinden değerli şarkıları günümüz ses sistemlerine uyumlu hale getirilmesi sağlandı.

Erkin Koray bu albümü ile birlikte tekrardan müzik piyasalarına girecek olmanın büyük heyecanı içerisinde. Nitekim yaşanacak gelişmeler ile alakalı olarak sizleri sitemiz içerisinden de bilgi sahibi yapacağız. 55. sanat yılında bu albüm kendisine hediye edilecek ve kısa bir zaman dilimi içerisinde albüm müzik marketlerde olacak.

 
Refresh Button Example
Paylaşım:
Forum linki:
 
  Sponsor Reklamlar
  Lütfen BEĞEN' e Tıklayın


Müzik Dinle | Mp3 Dinle


Www.MuzikDinlemek.Net 2009-2015