A B C Ç D E F G H I İ J K L M N
O Ö P Q R S Ş T U Ü V W X Y Z #
  Ezo - Sana Git Diyemem Albümü ve Klibi Çıktı

Ezo, son dönemde Rafet El Roman ile yaptığı düetler ile insanların en çok dinlediği isimlerden birisi olarak dikkatleri çekmeyi başarmıştı. Rafet El Roman'ın "Müzik Benim Hayatım" projesi kapsamında keşfettiği ve sesine hayran kaldığı isimlerden birisi olan Ezo'nun bu denli sevileceğini aslında kendisi dahi tahmin etmiyordu. Gelişmeler, Ezo'nun ünlü bir sanatçı olması yönünde de önemli gelişmeleri beraberinde getirdi.

Ezo - Sana Git Diyemem albümü ile birlikte müzik piyasalarına giriş yaptı. İlk klibini yine albümü ile aynı ismi taşıyan "Sana Git Diyemem" şarkısına çeken ve bu klipte de kendine Rafet El Roman'ın eşlik etmesi ile daha dinlenir bir hale gelen albümün içerisinde birbirinden kaliteli ve herkesin beğenisini kazanabilecek yepyeni tarzdaki şarkılar da yer alıyor diyebilmenin mutluluğu yaşanıyor.

Ezo, yeni nesil aşk şarkılarının en iyi yorumcularından birisi olarak dikkatleri çekecek gibi görünüyor. Bu neden dolayısı ile detaylar kısa zaman içerisinde şekillenebilir. İkinci klip ile alakalı olarak ise çalışmalara fanların yorumları ile devam edilecek.

 
Refresh Button Example
Paylaşım:
Forum linki:
 
  Sponsor Reklamlar
  Lütfen BEĞEN' e Tıklayın


Müzik Dinle | Mp3 Dinle


Www.MuzikDinlemek.Net 2009-2015