A B C Ç D E F G H I İ J K L M N
O Ö P Q R S Ş T U Ü V W X Y Z #
  Hakan Altun "Dedemin İlahileri" Dedi...

Hakan Altun, uzun bir süredir müzik piyasalarında yeni albüm çalışması ile sevenlerinin karşısına çıkmayı bekliyordu. Herkes yine kendi tarzında ancak farklı şarkılar ile yine kendilerini etkileyecek bir Hakan Altun beklerken usta sanatçıdan çok farklı bir çalışma geldi. Geçtiğimiz günlerde "Dedemin İlahileri" adı altında albümünü müzik marketlerde dağıtmaya başladı. Albümün içeriği tamamı ile ilahi şarkılardan oluşuyor.

Hakan Altun Dedemin İlahileri albümü kapsamında dedesi Zeki Altun anısına ilahiler seslendirdi. Albüm içerisinde 10 adet ilahi yer alıyor ve bu ilahilerin tamamını dedesine ithaf ettiğini anlatıyor ünlü sanatçı. Dedesinin hayatında çok büyük bir yere sahip olduğunu anlatan Hakan Altun, böyle bir albümü kendisine borçluydum ve uzun bir süredir kafamda olan projelerden birisiydi. Bugüne nasip oldu şeklinde açıklama da yaptı.

Hayranlarının beklentilerinin bu yönde olmadığını da bilen Hakan Altun, bu albümü şimdi yapmasaydı bir daha hiçbir zaman yapamayacağının da altını çizdi. Hayranlarına da müjdeli haber veren ünlü sanatçı, 1 sene içerisinde kendi tarzımıza uygun yepyeni ve bomba gibi bir albüm ile karşılarına çıkacağız şeklinde de umut dağıttı.

 
Refresh Button Example
Paylaşım:
Forum linki:
 
  Sponsor Reklamlar
  Lütfen BEĞEN' e Tıklayın


Müzik Dinle | Mp3 Dinle


Www.MuzikDinlemek.Net 2009-2015