A B C Ç D E F G H I İ J K L M N
O Ö P Q R S Ş T U Ü V W X Y Z #
  İdo Tatlıses - Sonsuz Teşekkürler Albümü ile Beğeni Topladı

İdo Tatlıses, birçok farklı anlamda magazin gündemini meşgul eden isimlerden birisi durumunda. Türkiye'nin en büyük sanatçılarından birisi olan İbrahim Tatlıses'in oğlu İdo, müzik ile her zaman haşır neşir olmuştu. Aslında böyle bir gelişmenin yaşanacağı da muhtemeldi diyebiliyoruz. İdo Tatlıses, geçtiğimiz günlerde yeni bir albüm çıkararak müzik piyasalarına yepyeni şarkılar ile giriş yaptı ve müzik türü ile aslında biçrok kişiyi şaşırttı.

İdo Tatlıses - Sonsuz Teşekkürler albümü ile birlikte müzik piyasasına çıktı. Yeni imajı ve şarkıları ile birçok kişinin beğenisini kazanan İdo, birkaç gün önce magazin muhabirlerinden birine yaptığı açıklamada "Babam ile değil kendi yaptıklarım ile anılmak istiyorum" açıklamalarında da bulundu. İlk klibini de "Sonsuz Teşekkürler" isimli şarkıya çeken İdo, klibni ile de büyük beğeni topladı ve Youtube kanalında da ciddi bir izlenme sayısı söz konu. Albümde ki diğer şarkılar ise şu şekilde;

1-) Sonsuz Teşekkürler

2-) Hacıyatmaz

3-) Çare

4-) Mutluluk Perisi

5-) Sabır Allah'ım

şeklinde 5 yeni şarkı ile geldi. İlk klibinin şarkısı romantik ancak hafif hareketli bir şarkı olması nedeni ile de özellikle gençlerden büyük ilgi gördü. İdo, yeni klibini hangi şarkısına çekeceğini ise online ortamda fanları ile karar verecek.

 
Refresh Button Example
Paylaşım:
Forum linki:
 
  Sponsor Reklamlar
  Lütfen BEĞEN' e Tıklayın


Müzik Dinle | Mp3 Dinle


Www.MuzikDinlemek.Net 2009-2015