A B C Ç D E F G H I İ J K L M N
O Ö P Q R S Ş T U Ü V W X Y Z #
  Kazım Koyuncu Belgeseli Çekiliyor

Kazım Koyuncu, Karadeniz müziğinin gelmiş geçmiş en güçlü seslerinden birisi olarak kabul edilir. Acı bir şekilde hayatını kaybeden ancak şarkıları hala dilden dile dolanan Koyuncu, birçok ünlü sanatçının bestelerini okuması ile birlikte daima hatırlanıyor. Nitekim bu denli unutulamayan ve takdir edilen bir sanatçının hayatını anlatan bir belgesel olmaması ülkemiz genelinde de neredeyse imkansız gibi bir durum olarak nitelendirilebilir.

Kazım Koyuncu belgeseli geçtiğimiz günlerde çekim olarak resmen tamamlandı ve montaj safhası da bitmek üzere. Bu belgesel içerisinde Kazım Koyuncu'nun müzik serüveni ve özel hayatına ilişkin olarak tümm detayları en yalın hali ile dinleyip öğrenebilme şansına da sahip olabileceğinizi rahatlıkla söyleyebiliyoruz. Yağmur - Kıyamet Çiçeği adı altında çekilecek olan belgesel, ünlü sanatçının doğum gününde yayına girecek.

Belgesel'de ünlü sanatçıyı son dönemlerin popüler yüzlerinden birisi olan "Engin Hepileri" canlandırdı. Benzerlikleri ile de dikkat çeken Hepileri, böyle bir gururu yaşadığı için duygularını ifade etmekte de oldukça zorlandı. 7 Kasım 2014 tarihinde vizyona girecek olan bu mükemmel belgesel ile Karadeniz müziğinin altın sesi Kazım Koyuncu'yu daha yakından tanıyabileceksiniz.

 
Refresh Button Example
Paylaşım:
Forum linki:
 
  Sponsor Reklamlar
  Lütfen BEĞEN' e Tıklayın


Müzik Dinle | Mp3 Dinle


Www.MuzikDinlemek.Net 2009-2015