A B C Ç D E F G H I İ J K L M N
O Ö P Q R S Ş T U Ü V W X Y Z #
  Kenan Doğulu Amerika'yı Salladı

     Türk Pop müziğinin en güçlü seslerinden birisi olan Kenan Doğulu, yeni projeler üstünde çalışmaya devam ediyor. Bundan önceki süreçte abisi Ozan Doğulu ile birlikte bir takım çalışmalar yapan Kenan Doğulu, sonrasında ise çok gizemli bir şekilde Amerika yolunu tutmuştu. Sevgilisi Beren Saat ile birlikte bu ülkeye giden Doğulu'nun bir proje üstünde çalıştığının haberlerini de alıyorduk ve nitekim bu haberler doğru çıktı.

     Amerika'nın en ünlü DJ'lerinden Türk asıllı Kaan ile birlikte çok büyük bir çalışma gerçekleştirildi. Kenan Doğulu feat Kaan ve Radio Killer - Living İt Up adı altında yepyeni ve bu yaza damgasını vurması beklenen mükemmel bir müzik türü çıkarıldı. R&B Hip-Hop tarzında kulağa çok hoş gelen bir müzik yapan bu ikili, beklentileri tam anlamı ile karşılayabilme yolunda da çok önemli adımlar attılar.

     Şarkı, çıkmasının ardından daha ikinci haftasında tüm listeleri alt üst etti ve beklentileri en iyi şekilde karşıladı. Bu da demek oluyor ki Kenan Doğulu artık Amerika düzeyinde de tanınan sanatçılardan birisi olarak dikkatleri üzerine çekiyor. Şarkı şuan hala listelerde ilk 5 sırada yer alıyor ve son dönemlerin en iyi hit müziği olmaya da aday olarak gösteriliyor.

 
Refresh Button Example
Paylaşım:
Forum linki:
 
  Sponsor Reklamlar
  Lütfen BEĞEN' e Tıklayın


Müzik Dinle | Mp3 Dinle


Www.MuzikDinlemek.Net 2009-2015