A B C Ç D E F G H I İ J K L M N
O Ö P Q R S Ş T U Ü V W X Y Z #
  MFÖ ve Cem Yılmaz Ortaklığı Büyüyor

MFÖ ve Cem Yılmaz, son birkaç konserinde ortak sahne almaya başladılar. MFÖ şarkıları ile coşan seyirciler, konserin sonlarına Cem Yılmaz'ın da dahil olması ile birlikte kahkaha tufanına kapılıyorlar. Ülkemizin son dönemde yetiştirdiği en büyük komedyen ve stand-up sanatçısı olarak kabul edilen Cem Yılmaz, konser sonunda yaptığı espriler ve söylediği şarkılar ile konsere ayrı bir renk katıyor diyebilme şansına da sahip olabilmekteyiz.

Mazhar, Fuat ve Özkan üçlüsü Türk müziğinin en eski ve en kaliteli gruplarından birisi olarak diama gündemdelerdi. Hala aynı kaliteli müziği yapmaya devam eden ve hayranlarına sürekli olarak yeni şarkılar armağan eden bu mükemmel grup, zaman içerisinde konserlerinde sevenlerine yeni yeni sürprizler yaparak bu anlamda farklılık yaratmayı kendilerine amaç edinmişlerdir.

Son birkaç konserde en büyük sürpriz olarak Cem Yılmaz sahnelerde yer alıyor. Nitekim sahnede Cem Yılmaz olur da eğlence olmaz mı? Özellikle Özkan Uğur ve Cem Yılmaz arasında geçen diyaloglar izleyicilere heyecan veriyor. Kahkaha tufanı şeklinde geçen konserler, zaman içerisinde tüm izleyicilerin beğenisini kazandı ve MFÖ konserleri şuan kapalı gişe gerçekleşiyor.

 
Refresh Button Example
Paylaşım:
Forum linki:
 
  Sponsor Reklamlar
  Lütfen BEĞEN' e Tıklayın


Müzik Dinle | Mp3 Dinle


Www.MuzikDinlemek.Net 2009-2015