A B C Ç D E F G H I İ J K L M N
O Ö P Q R S Ş T U Ü V W X Y Z #
  Michael Jackson XScape Albümü ile Geri Dönüyor

Michael Jackson, bundan yaklaşık 5 yıl kadar önce hayatını kaybetmiş ve müzik dünyasını yasa boğmuştu. Kendinden geriye sadece dansı ve şarkıları kalan ünlü sanatçı için yeni bir çalışma yapılması gündemdeydi. Ölümünün ardından "This Is It" adı altında bir adet de belgeseli yayınlanan ünlü ismin şimdi de yeni bir albüm çalışması hazırlanarak piyasaya sürülmeye hazırlanıyor ve bu haber birçok kişiyi heyecanlandırdı.

XScape albümü ile birlikte yeniden müzik piyasalarına giriş yapacak ünlü isim hayatını hiç kaybetmemiş gibi olacak. Müzik yapımcıları ünlü sanatçının daha önceden kaydedip yayınlamadığı 8 adet şarkıyı yeniden düzenleyerek hazır hale getirdi ve kısa bir süre içerisinde satış piyasalarında yer alması için albüm çalışmalarını da tamamladı. Albüm içerisinde 8 ayrı parça yer alacak.

Albümün satış fiyatının ne olacağı konusunda henüz net bir açıklama olmasa da kısa bir zaman içerisinde detayların net bir şekilde ortaya çıkması bekleniyor. Michael Jacksın bundan 5 sene önce aşırı dozda ilaç kullanımı nedeni ile hayata gözlerini yummuş ve müzik dünyasını yasa boğmuştu. Dünyanın en çok albüm satan sanatçısı olarak hala rekoru elinde bulunduruyor.

 
Refresh Button Example
Paylaşım:
Forum linki:
 
  Sponsor Reklamlar
  Lütfen BEĞEN' e Tıklayın


Müzik Dinle | Mp3 Dinle


Www.MuzikDinlemek.Net 2009-2015