A B C Ç D E F G H I İ J K L M N
O Ö P Q R S Ş T U Ü V W X Y Z #
  Qudal Müzik Araştırması Türkiye'de Gerçekleşti

Qudal müzik araştırması, birçok farklı ülkede birçok farklı şekilde gerçekleştirildi. O ülkenin en değerli sanatçılarını ve en iyi müzik gruplarını içerisine alan araştırma sonucunda ortaya çıkan isimler aslında pek de şaşırtıcı olmuyordu. Nitekim bu mükemmel araştırma gelişme seviyesine olan ülkemiz müzik piyasasında da yapılarak insanların bu anlamda fikir sahibi olabilmeleri adına da önemli bir fikir alışverişi olacağı gerçekti.

Araştırma kapsamında ortaya çıkan isimler aslında pek şaşırtıcı isimler değildi. Araştırma içerisinde 100'den fazla sanatçının isminin yer aldığı açıklanmıştı. Nitekim yapılan açıklamalar sonucu ortaya çıkan sonuca göre Türkiye'nin en kaliteli müzik grubu MANGA seçildi. Aslında bu durum pek de şaşırılacak bir durum değildi. Bireysel bazda ise ortaya çıkan sonuç yine aynıydı. Türkiye'nin en kaliteli şarkıcı TARKAN seçildi ve oylama bu sonuçlar ile tamamlandı.

Araştırma sonucunda ortaya çıkan bu veriler ile birlikte ülkemiz müzik piyasasının en iyi isimleri de bir nevi açığa çıkmış oldu. Tarkan ve Manga, ülkemizin adını dünya müzik piyasasına duyuran iki büyük isim olarak dikkatleri çekiyor. Ortaya çıkan bu sonuç ile birlikte aslında kaliteleri de bir nevi tescillenmiş oldu diyebiliyoruz.

 
Refresh Button Example
Paylaşım:
Forum linki:
 
  Sponsor Reklamlar
  Lütfen BEĞEN' e Tıklayın


Müzik Dinle | Mp3 Dinle


Www.MuzikDinlemek.Net 2009-2015