A B C Ç D E F G H I İ J K L M N
O Ö P Q R S Ş T U Ü V W X Y Z #
  Üstün Yetenek Fatih Erkoç

Tüm Enstrümanları Çalan Adam Fatih Erkoç

Müzik dünyası, özellikle günümüz toplumlarını en yakından ilgilendiren konulardan birisi olarak dikkatleri çekiyor. Müziksiz bir toplum düşünülemez. Bazı insanlarda müziği yaşam tarzı edinmişlerdir. Melodisiz yaşayamazlar ve bunun için hayatları boyunca çalışırlar. Ülkemizde, dünyaya bu konuda nam salmış ve sesi ile herkesi büyüleyen bir isim var. Bu ismi hepimiz yakından tanıyoruz.


 

Fatih Erkoç, müziği ve yaptığı işler ile sadece Türkiye'ye değil dünyaya nam salmış bir sanatçı olmayı başardı. Hepimiz, onu yaptığı klasik ya da jazz türü şarkılar ile tanıyoruz. Ancak dünya insanları başka şekilde tanıyorlar. Tüm enstrümanları çalan adam olarak dünyaya nam salmış bir isimdir. Televizyonunuzu açtığınız zaman, bir televizyon programında Erkoç' u görüyorsanız şayet beraberinde birçok farklı enstrüman sesini de beraberinde dinleyeceksiniz demektir. Çünkü bildiğiniz tüm müzik aletlerini çalabiliyor. Tüm enstrümanları çalan adam Fatih Erkoç, ülkemizde bu konuda çeşitli ödüllere de layık görülmüştür.

 

Fatih Erkoç'un Hayatı ve Enstrüman Kariyeri

 

Fatih Erkoç, küçük yaştan itibaren müzik eğitimlerine başlamıştır. 7 yıl boyunca konservatuar eğitimi alan ve bu süreç çerçevesinde trombon, piyano gibi enstrüman dersleri de almıştır. Enstrümanlara adeta aşık olmaya başlayan Erkoç, zaman içerisinde tüm müzik aletlerini öğrenmeye karar verdi. Daha sonra müthiş sesini Avrupa tarzında müziklere yönlendirdi. Jazz ve popüler müzik sektörünün en önemli isimlerinden birisi olmayı başardı.

 

Tüm enstrümanları çalabilmesi, ona dünya müzik piyasasının kapılarını açtı ve kısa süre içerisinde adını duyurdu. Hollywood filmlerine müzik yapmış Türk sanatçılar arasına da girmeyi başaran http://www.fatiherkoc.com.tr/ un sizlere bir mesajı var. Mesaj aynen şu şekilde; "Müziği seviyorsanız müzik için yaratılmışsınızdır. Peşini kovalayın ve sonuçlarını keyifle izleyin." diyor.

 

 
Refresh Button Example
Paylaşım:
Forum linki:
 
  Sponsor Reklamlar
  Lütfen BEĞEN' e Tıklayın


Müzik Dinle | Mp3 Dinle


Www.MuzikDinlemek.Net 2009-2015